חמשת המקומות הכי מומלצים בפיליפינים

חמשת המקומות הכי מומלצים בפיליפינים

טיול לפיליפינים מתחיל בחיפוש מפה ובדיקת המלצות של מקומות שכדאי מאוד לנצל את השהות שלכם שם כדי לבקר בהם. תוכלו לבקר כמובן באיים שהמליצו לכם עליהם כדי לתפוס שלווה ופשוט לא לזוז משם, אבל האמת היא שיש עוד כמה וכמה מקומות שכדאי מאוד לבקר בהם אם כבר הגעתם לשם משום שמדובר בעיקר בתופעות טבע ייחודיות לפיליפינים שאי אפשר להשוות לשום מקום אחר. הפיליפינים מפורסמים בגלל אתרי פעילות ימית וצלילה מפורסמים שאין כמותם והם מרכיבים את רשימת האתרים הכדאיים. גם למטרות אלה למעשה כדאי לנסוע לעשות טיול לפיליפינים.

האי היפה ביותר בעולם –  פלאוון (Palawan)

יש אי שהוא כולו טורקיז וירוק ולבן והוא נחשב לאי הכי יפה בעולם, רשמית כמעט. יש בו אתרי צלילה ושנורקלים נפלאים לכולם ובכל דרגת קושי, יש בו חיות ים שאפשר להתקרב אליהן, חופים לבנים וארוכים שפשוט מזמינים אתכם לטייל בהם ולהשתרע עליהם, והוא לא כולל גם איים נוספים שכולם בעלי היסטוריה עתיקה עם עדויות ארכיאולוגיות מעניינות ומערות שבהן התחיל ההומו ספיינס את דרכו. המקום הזה מיועד למי שאוהב יופי אין סופי כמו בסרטים, משום שיש בו חלקים שאף אחד לא נוהג לבקר בהם ולכן נותרו בלתי מתוירים למי שאוהב באמת שקט ושלווה והתבודדות. זה מתאים למי שבא לו לחפש פינות נסתרות במיוחד.

מנילה, הבירה

בכל זאת ולמרות שהיא מערבית בגדול, מנילה היא תופעה שכדאי מאוד לבקר בה ולתייר בה גם בחיי הלילה וגם במקומות הבילוי והקניות, מקום עצום שיש בו גורדי שחקים ושכונות עניות יותר, מרכז תרבותי מסחרי שאסור לפספס אותו כמיטב המסורת של ערי הענק של אסיה שמעניקים הצצה לעולם המודרני בסגנון המזרח הרחוק.

טראסות האורז בבנאווי

יש טרק שאי אפשר לוותר עליו משום שטראסות האורז בבנאווי מציעות לכם את המראה המוכר שעדיין פעיל, והוא נחשב למקום יפה גם בקנה מידה עולמי. המסלול אינו קשה להליכה ויש בו יער טרופי ואנשים חביבים, מפלים ונחלים וטראסות שבהן מגדלים את האורז הנפלא.

האיים סבו ומלפסקוואה

חופים לבנים זה הבסיס ולידם ים טורקיז, אבל מה שיפה שם הם אתרי הצלילה שבהם תוכלו לשחות עם כרישים ולהקות סרדינים. נפלא לחובבי אתגרים.

האי אפו

עוד אי מופלא שמציע לכם לשחות עם צבי ים, חלק מהמשאבים הטבעיים הנהדרים בפיליפינים, שהם גם בעלי החיים הקסומים שלהם. הרב היותר מרתק מאשר בטן גב בלבד על החוף.